„Nenahraditeľný cestovný konzultant je ako Váš diskrétny osobný komorník: rýchlejší ako svetlo, ochotný načúvať Vašim túžbam a schopný zarezervovať takmer nemožné jedným telefonátom.“

Cestovná agentúra Travellino je tu pre Vás s jedinečným konceptom. Na rozdiel od klasických cestovných kancelárií, kde si musíte vyberať z vopred pripravených katalógových produktov, pracujeme inak. Veľmi si vážime každého jedného nášho klienta a sme radi, ak sa k nám vďaka nášmu prístupu a kvalitnému servisu vracajú. Preto kladieme dôraz na individuálne poradenstvo a starostlivosť.

Naše viac ako 10-ročné skúsenosti s prácou v medzinárodných cestovných kanceláriách kombinujeme s prístupom k najnovším rezervačným systémom, vďaka čomu vieme zhodnotiť ponuku na trhu a priniesť Vám najvýhodnejšiu cenu. Svojich dodávateľov si starostlivo osobne vyberáme a pracujeme len s overenými kvalitnými touroperátormi. Predchádzame tak zbytočným reklamáciám a nespokojnosti klientov.

Vďaka svojej práci sme osobne navštívili mnohé zaujímavé destinácie a osobne sme prezreli hotely. Vytvorili sme si dobré vzťahy s našimi miestnymi partnermi, vďaka čomu môžeme splniť niekedy aj dosť neobyčajné želania našich klientov. Každoročne sa zúčastňujeme zahraničných veľtrhov, aby sme zachytili všetky trendy.

Obrátiť sa na nás môžete telefonicky, emailom alebo Vás radi navštívime na Vašom obľúbenom mieste či priamo vo Vašej obývačke

Inšpirujte nás, zverte sa nám, stretnite sa s nami a  na základe Vašich predstáv a našich skúseností Vám pripravíme jedinečný dovolenkový zážitok.