Boutique Travel Services

Váš čas je cenný, ale na dovolenke vám záleží. Tak prečo stráviť váš čas hľadaním na internete, keď to môže niekto urobiť za vás. Mám prehľad o ponukách na trhu, leteckých spojeniach a typoch izieb. Vďaka miestnym kontaktom viem napríklad aj to, že tretie poschodie vášho obľúbeného hotela sa momentálne prerába a asi by ste mali skôr zvoliť ten vedľajší.

Dovolenka pri mori s deťmi či bez nich

Ste pár a hľadáte pokoj? Alebo viacčlenná rodina, ktorá si chce užiť dovolenku pri mori aj deťmi? Spoločne nájdeme hotel alebo hotelový rezort, kde si naozaj oddýchnete. Pracujem len s overenými tour operátormi, ktorí vedia zaručiť kvalitu poskytovaných služieb. Tak sa vyhneme zbytočným zmenám a komplikáciám.

Lyžovačka pre každého

Ako vášnivý lyžiar mám zlyžované takmer všetky rakúske strediská, Či už ste skúsený lyžiar alebo začínate na svahoch, ponúkam vám prispôsobené lyžiarske dovolenky na mieru. Od tichých rodinných stredísk po rušné strediská plné zábavy a aprés-ski aktivít. Určite spolu nájdeme dokonalé miesto pre vaše zimné radovánky. Rada vám poradím aj v tejto oblasti.

Poznávacie pobyty a dobrodružné cesty

Pravidelne zabezpečujem pobyty v rôznych destináciách, napríklad v Afrike či Karibiku. Svet je však veľký a vďaka svojim kontaktom vám pomôžem s ktorýmkoľvek miestom na Zemi. Zvyčajne organizujem poznávacie pobyty pre malé skupiny s miestnym sprievodcom, ale na mnohým miestach je k dispozícii aj slovensky hovoriaci sprievodca znalý miestnych pomerov.

Svadobná cesta

Svadobná cesta by mala byť jedinečná. Pre neho aj pre ňu. Či už sa rozhodnete skombinovať safari s plážovým rezortom, či preferujete romantiku s gýčovými západmi slnka pri mori alebo sa chcete opantať zážitkami v ázijských krajinách – viem pre vás pripraviť ponuku miest a zážitkov, na ktoré by ste si možno ani nespomenuli.

Výletné plavby loďou

Ak chcete vyskúšať dovolenku trošku inak a spoznať viac krajín za niekoľko dní, môže byť dovolenka na výletnej lodi tým pravým zážitkom pre vás. Orientujem sa v ponúkaných itinerároch, ale aj balíčkoch služieb výletných lodí v Európe, Karibiku či inde vo svete.

Teambuilding, služobné cesty a kongresy

Plánovanie vašej firemnej akcie, teambuildingu či návštevy kongresu nie je problém. Moje služby momentálne využívajú najmä firmy z oblasti priemyslu, ale spolupracovala som aj s klientami z farmaceutickej či medicínskej oblasti.

Last minute dovolenka – Áno či nie?

Last minute dovolenky môžu byť výhra, ale aj trápenie. Niekedy sú v last minute ponukách skutočne dobré destinácie a rezorty, niekedy nie. Moji klienti však vedia, že je častokrát jednoduchšie plánovať veci zopár mesiacov vopred, keď je najväčší výber možností a nemusia sa uspokojiť len s tým, čo zostalo. Ak ste sa však práve dnes rozhodli, že zajtra chcete niekam letieť, rada vám pomôžem.

Napíšte mi

*Povinné pole