Milujem cestovanie

Drahí priatelia,

určite ste to už zažili. Vidíte prekrásne, slnkom prežiarené fotky snehobielej pláže, ktorú obmýva tyrkysové more. „Kde to len môže byť?“ pýtate sa sami seba a rozmýšľate, kedy by ste tam mohli ísť a s kým. A tak začnete prehľadávať nekonečný internet a po chvíli ste zavalený ponukami, obrázkami, odporúčaniami, dobrými radami, zľavami a názormi cestovateľov z celého sveta. Strávili ste niekoľko hodín pred obrazovkou a k čarovnému momentu na snehobielej pláži so západom slnka vo vlasoch nie ste ani o krok bližšie.

Čo takto skúsiť to inak

s ponukou, ktorú vám zostavím na mieru?

Volám sa Katarína a počas svojej dlhoročnej práce v rôznych cestovných kanceláriách som sedela na nejednej snehobielej pláži s tyrkysovým morom. Na Maldivách, v juhovýchodnej Ázii či v Karibiku. Mojou túžbou bolo sprostredkovať tie nádherné zvuky, vône a obrazy z rôznych častí sveta aj iným ľuďom. Preto som založila cestovnú agentúru Travellino, ktorá sa zameriava na dovolenky na mieru.

Už roky mi dôverujú klienti, ktorým zostavujem dovolenky prispôsobené ich jedinečným potrebám, osobnosti, štýlu cestovania a často aj nevšedným požiadavkám. Moji klienti nestrácajú svoj čas skrolovaním mobilu či klikaním po ponukách na online platformách.. Majú moje telefónne číslo a vedia, že sa na mňa a môj tím môžu s dôverou obrátiť. 

Cestovanie je vášeň, moja srdcovka. Práca v cestovnom ruchu mi prináša každodenné nové podnety, vedomosti, vtipné aj náročné momenty. Svoju prácu robím srdcom, s radosťou a s nasadením pre vec. Za 20 rokov práce v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek som navštívila viac ako 40 krajín, videla tisícky hotelových izieb, apartmánov, reštaurácií či detských klubov. Preto vám viem poradiť vhodné miesto na dovolenku, hotelový rezort či krajinu, kde prežijete inšpiratívnu dovolenku s množstvom zážitkov. 

KATARÍNA EISNEROVÁ

„Nenahraditeľný cestovný konzultant je ako váš diskrétny osobný komorník: rýchlejší ako svetlo, ochotný načúvať vašim túžbam a schopný zarezervovať takmer nemožné jedným telefonátom.“

Pár faktov o mne

Svojich klientov sa predovšetkým snažím počúvať. Je pre mňa veľmi dôležité pochopiť vašu momentálnu situáciu, priania a požiadavky.

Hoci mám obľúbené miesta, nesnažím sa vám vnútiť svoje predstavy a názory, ale upozorním vás na moje skúsenosti s daným miestom či destináciou, aby ste sa vedeli naozaj slobodne rozhodnúť.

Verím, že kombinácia mojich znalosť destinácií, miestnych kontaktov a vašich požiadaviek mi pomáha vytvoriť itineráre a cesty,  o ktorých budete radi rozprávať vašim priateľom.

^

Počet rokov v cestovnom ruchu: 20

^

Počet navštívených krajín: 38

^

Počet predaných pobytov: 2 000+

^

Najobľúbenejšia destinácia: Thajsko

^

Najobľúbenejšie mesto: Londýn

^

Najobľúbenejšia hotelová sieť: Six Senses

^

Najobľúbenejšia letecká spoločnosť: Qatar Airways

^

Najkrajšiu pláž som videla: na Maledivách

^

V každom meste navštívim: galériu

^

Čo ma poteší: šálka dobrej kávy

Napíšte mi

*Povinné pole